Specialista/ka péče o dárce

„Volat lidem, jo? Jako otravovat je po telefonu??? No to určitě! Do toho nejdu...“ byly moje první myšlenky po nabídce práce v Amnesty na pozici Specialistky péče o dárce. Naštěstí mě moji skvělí kolegové vyvedli z omylu, že takový to opravdu není. Je to o lidech, o hodnotách, o úsměvech a hlavně o lidských právech. Jsem ráda, že jsem nepodlehla svým počátečním předsudkům, protože nadávat u piva fakt nestačí a lepší je zvednout zadek nebo telefon a něco s tím dělat! - Martina Neradová, v Amnesty od léta 2014

Hledáme člověka pro dlouhodobější spolupráci jako posilu do našeho komunikačního týmu. Amnesty International chrání lidská práva, bojuje proti mučení a chrání nespravedlivě vězněné.   

Potřeba jsou 2 věci: energie a nadšení pro ochranu lidských práv. 

Mimo práci na telefonu a emailovou komunikaci jsou všichni členové našeho týmu zároveň zapojeni i do dalších Amnesty aktivit a běžně šíří své komunikační znalosti a dovednosti mezi dobrovolníky na stáncích při aktivistických eventech. Každý z nás pevně věří, že stejná lidská práva pro všechny bez ohledu na místo narození, vyznání, orientaci a cokoli dalšího. Do našeho týmu rádi přijmeme každého se stejnými hodnotami a přesvědčením.   

Informace o finančním ohodnocení a dalších benefitech se dozvíte na osobním pohovoru. Strukturované životopisy společně s motivačním dopisem zasílejte emailem na ivana.volencova@amnesty.cz a do předmětu napište „TLF AI“. Jsem k zastižení také na telefonu 601 393 921.

Ivča

Podobné příběhy

16.8.2016

Austrálie: Týrání a zneužívání uprchlíků na Nauru

Vyšetřování na odlehlém ostrově v Pacifiku odhalilo utajované úmyslné špatné zacházení s uprchlíky a žadateli o azyl.


18.8.2015

Třiadvacet českých neziskovek vyzývá k pravidelnému dárcovství

Třiadvacet významných českých neziskových organizací zveřejnilo pod hlavičkou koalice Za snadné dárcovství a projektu Darujpravidelne.cz spot na podporu pravidelného dárcovství. Hlavním mediálním partnerem se stala Česká televize.


2.9.2015

Přes vážné zdravotní problémy zůstává Narges ve vězení


16.9.2015

Evropská mírová mise byla úspěšná, konflikt v SAR ale nekončí