AMNESTY INTERNATIONAL ČESKÁ REPUBLIKA PŘIJME SPECIALISTU/KU NA PÉČI O DÁRCE - RETENCE

Hledáme osobu, která se umí hezky starat o ty, kteří nás podporují a tím nám umožňují bojovat proti porušování lidských práv.

Co si můžete pod touto prací představit?

Budete v oblasti Péče o dárce pravidelně komunikovat s lidmi, kteří podporují lidská práva a Amnesty International tím, že nám posílají měsíční finanční příspěvek. Výsledkem Vaší práce budou dárci, kteří vědí, že si jich vážíme a že jejich příspěvky mají smysl.

Vaším každodenním chlebem bude systematická komunikace s dárci na základě strategického plánu, práce s databázovým systémem a v neposlední řadě tvorba obsahu komunikace s dárci.

Dopadem Vaší práce bude zvýšená retence dárců, díky které bude mít Amnesty k dispozici více zdrojů na boj proti porušování lidských práv.

Protože jsme celosvětové hnutí, bude součástí práce také komunikace s kolegy a kolegyněmi, dalšími pobočkami a centrálou Amnesty.

Proto hledáme TOHO/TU:

…KDO JE PEČLIVÝ A MÁ RÁD SYSTEMATICKOU PRÁCI…

hledáme člověka, který má rád ve své práci systém, je velmi pečlivý a organizovaný, dokáže si poradit s databázovým systémem a excelovými tabulkami a zároveň se nebojí vytváření obsahu komunikace s dárci

…KDO ZNÁ ÚSKALÍ KOMUNIKACE S MALÝMI DÁRCI…

milý, komunikativní člověk s příjemným vystupováním, který se rád zapojí do naší společné práce za lidská práva a bude důležitou součástí fundraisingového týmu 

….KDO VYŘEŠÍ…

vítáme dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost rychlého a pružného jednání, dovednost zvládat různorodé vystupování našich členů a členek, někdy i pod časovým tlakem, a schopnost předvídat problémy a potřeby 

...KDO NASLOUCHÁ…

ceníme si otevřenosti, schopnosti naslouchat, znalosti angličtiny slovem i písmem, zájmu o hnutí Amnesty International 

Co od nás můžete očekávat?

  •   Smysluplnou práci v zázemí renomované mezinárodní organizace
  •   Prostor pro seberealizaci
  •   Možnost ovlivňovat vlastní pozici a hrát důležitou roli v pozitivním dopadu organizace
  •   Školení a podporu osobního rozvoje
  •   Milý a přátelský tým kolegů, neformální prostředí
  •   Hlavní pracovní poměr na plném úvazku
  •   25 dní dovolené, sick-days, Multisport kartu, jazykové kurzy za zvýhodněnou cenu, odpovídající mzdové ohodnocení

 

V pražské kanceláři se pohybuje cca 15 – 20 lidí, kteří jsou přátelští, pozitivní a vědí, proč dělají právě tuhle práci.

 

Pokud vás pozice zaujala, pošlete svůj životopis a stručný motivační dopis na adresu sarka.houskova@amnesty.cz do 4. 12. 2019. V předmětu e-mailu uveďte „Péče o dárce“.

 

Amnesty International Česká republika

Kodaňská 46, 101 00 Praha 10

www.amnesty.cz  

 

Related stories

Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...