Amnesty International na Czech Design Weeku

Děkujeme všem, kteří se za námi přišli podívat na Czech Design Week. Máme radost, že panelová debata se povedla a lidé přišli v hojném počtu. Diskuse byla zážitkem pro řečníky i hosty, kteří měli spoustu otázek. Pro nás bylo velice příjemné strávit celý týden v krasných prostorách Kafkova domu a mít vystavena díla spolu s dalšími špičkovými českými a zahraničními umělci.
Podívejte se na další fotky na Facebooku! 

Gallery

Popis události (originální/původní)

7.11-13.11.2016, Náměstí Franze Kafky 3, Praha 1, 10100


Čeká nás skvělá art instalace, stánek s peticí, ale především budeme prodávat díla projektu
Art for Amnesty!
Přijďte za námi každý den od 7.11. do 13.11. mezi 10.00 až 21.00 v Kafkově domě.
V rámci doprovodného programu proběhne promítání filmu Ellis a panelová debata o umění, uprchlictví a aktivismu - 10.11. od 19.00 v Kafkově domě.
Výsledky: 
Děkujeme všem, kteří se za námi přišli podívat na Czech Design Week. Máme radost, že panelová debata se povedla a lidé přišli v hojném počtu. Diskuse byla zážitkem pro řečníky i hosty, kteří měli spoustu otázek. Pro nás bylo velice příjemné strávit celý týden v krasných prostorách Kafkova Domu a mít vystavena díla spolu s dalšími špičkovými Českými a zahraničními umělci.

Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...