Promítaní bulharského filmu "Dobri", spojené s diskusí o uprchlictví

Bulharský kulturní institut v Praze uspořádá promítaní bulharského krátkého hraného filmu „Dobri“, po kterým bude následovat diskuse o uprchlictví, kterou organizuje Amnesty International.Účastníky: Režisér filmu Orlin Milčev, Šarka Antošová – specialistka na migrace za AI, Frederick Sukama – živá knížka za AI, pan který uprchl z Konga do ČR přes Bulharska a další. Na trailer filmu se můžete kouknout zde: https://www.youtube.com/watch?v=HBom0M_B_KM Je to krátký hraný film z roku 2016 mladého režiséra Orlina Milčeva. Film vypráví příběh s hlubokým posláním, věnuje se bolestivým tématům migrantů a nakládání s nimi v Evropě, konkrétně v Bulharsku. Roli Diabiho/Dobriho hraje běženec Bamba Malinke z Mali, který dorazil do Bulharska poté co bylo jeho rodině vyhrožováno teroristy.

Gallery

Popis události (originální/původní)

15.02.2017, Kino Pilotů, Donská 168/19, 100 00 Praha 10

Navštívit stránku události: https://www.facebook.com/events/1696232487342587/


Bulharský kulturní institut v Praze společně s Amnesty International pořádá promítaní bulharského krátkého hraného filmu „Dobri“, po kterém bude následovat diskuse o uprchlictví.

Účastníci: Režisér filmu Orlin Milčev, Šárka Antošová – specialistka na migraci za AI, Frederick Sukama – živá knížka za AI, pán, který uprchl z Konga do ČR přes Bulharsko a další.

Na trailer filmu se můžete kouknout zde: https://www.youtube.com/watch?v=HBom0M_B_KM

Je to krátký hraný film z roku 2016 mladého režiséra Orlina Milčeva. Film vypráví příběh s hlubokým posláním, věnuje se bolestivým tématům migrantů a nakládání s nimi v Evropě, konkrétně v Bulharsku. Roli Diabiho/Dobriho hraje běženec Bamba Malinke z Mali, který dorazil do Bulharska poté, co bylo jeho rodině vyhrožováno teroristy. 

Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...