Zúčastněte se letošního Prague Pride s Amnesty International ČR!

Amnesty v průvodu Prague Pride 

-

Zúčastněte se Prague Pride s Amnesty International ČR! 

-

Letošní průvod s Amnesty se ponese v znamení zápasu o lidská práva. Fotbalovou tématikou přiblížíme ruský zákon známy jako „zákon o homosexuální propagandě“, který dosáhl neslavné páté výročí! Stal se nástrojem pro trestání těch,  kteří - podle úřadů - prosazují netradiční sexuální vztahy. Sáhnutí na zadek – 15 dní za mřížemi. Projevení náklonnosti? Pokuta 5000 rublů. Pusa – deportace. Takhle extrémní můžou být důsledky aplikace zákona. 

-

Přidejte se v průvodu k Amnesty a vyjádřeme s námi již po sedmé podporu LGBT+ komunitě a obráncům lidských práv. V den průvodu se stačí dostavit v 11:30 hod do Františkánské zahrady. Že jste se ocitli na správným místě, vám potvrdí skupinka lidí (blízko obchodu Tribu) se žlutou vlajkou Amnesty International.  

-

DRESS CODE: Abychom téma zápasu o lidská práva podpořili i naším oblečením prosíme, abyste přišli v JEDNOBAREVNÉM OBLEČENÍ ČERNÉ PŘÍPADNĚ ŽLUTÉ BARY. Pokud máte doma štrupny, vezměte i je! Budeme totiž oděni v barvách rozhodčích (ideálně žluté triko a černý kraťasy, nebo celí v černém). Na místě váš ještě vyzdobíme Amnesty nálepkami. 

-

Tak, jako v předešlým roku, si do průvodu nemusíte kromě dobré nálady brát nic. Vším potřebným vás opět vybavíme na místě setkání. 

 -

Datum: 11. 8. 2018 

Čas: 11.30 

Místo: Františkánské zahrady – pavilonek (blízko obchodu Tribu) 

Popis události (originální/původní)

11.08.2018, Prague, Czech Republic

Letošní průvod s Amnesty se ponese ve znamení zápasu o lidská práva. Fotbalovou tématikou přiblížíme ruský zákon známý jako „zákon o homosexuální propagandě,“ který dosáhl neslavného pátého výročí! Stal se nástrojem pro trestání těch, kteří - podle úřadů - prosazují netradiční sexuální vztahy. Sáhnutí na zadek – 15 dní za mřížemi. Projevení náklonnosti? Pokuta 5000 rublů. Pusa – deportace. Takhle extrémní můžou být důsledky aplikace zákona


Amnesty v průvodu Prague Pride 

-

Zúčastněte se Prague Pride s Amnesty International ČR! 

-

Letošní průvod s Amnesty se ponese ve znamení zápasu o lidská práva. Fotbalovou tématikou přiblížíme ruský zákon známý jako „zákon o homosexuální propagandě,“ který dosáhl neslavného pátého výročí! Stal se nástrojem pro trestání těch,  kteří - podle úřadů - prosazují netradiční sexuální vztahy. Sáhnutí na zadek – 15 dní za mřížemi. Projevení náklonnosti? Pokuta 5000 rublů. Pusa – deportace. Takhle extrémní můžou být důsledky aplikace zákona. 

-

Přidejte se v průvodu k Amnesty a vyjádřete s námi už po sedmé podporu LGBT+ komunitě a obráncům lidských práv. V den průvodu se stačí dostavit v 11:30 do Františkánské zahrady. Že jste správně poznáte podle skupinky lidí (blízko obchodu Tribu) se žlutou vlajkou Amnesty International.  

-

DRESS CODE: Abychom téma zápasu o lidská práva podpořili i naším oblečením, prosíme, abyste přišli v JEDNOBAREVNÉM OBLEČENÍ ČERNÉ, PŘÍPADNĚ ŽLUTÉ BARVY. Pokud máte doma fotbalové štulpny, vezměte i je! Budeme totiž oblečení v barvách rozhodčích (ideálně žluté triko a černé kraťasy, nebo celí v černém). Na místě vás ještě vyzdobíme Amnesty nálepkami. 

-

Tak, jako v předešlých letech, si do průvodu nemusíte kromě dobré nálady brát nic. Vším potřebným vás opět vybavíme na místě setkání. 

-

Datum: 11. 8. 2018 

-

Čas: 11.30 

-

Místo: Na křižovatce ulice Washingtonova a Politických vězňů (na rohu Petschkova paláce)  

-

Nezapomeňte sledovat naší událost na Facebooku

Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...