★ Prague Pride s Amnesty ★

Popis události (originální/původní)

10.8. od 11:00, Praha


★ Pojď na Prague Pride s Amnesty ★

Přidejte se do průvodu k Amnesty ČR a vyjádřete s námi už po osmé podporu LGBT+ komunitě a obráncům lidských práv.

→ DEN KONÁNÍ: sobota  10. 8. 2019 od 11:00

→ TÉMA: Letošním tématem je svatba! Chceme upozornit na to, že gay a lesbické páry v Česku nemají stejné postavení jako páry heterosexuální. Registrované partnerství, které je alternativou manželství totiž nabízí jen omezená práva, a ústí tak v diskriminaci stejnopohlavních párů například v oblasti rodinného práva, sociálního zabezpečení či v majetkové oblasti.  

→ DRESS CODE: Tentokrát se trochu načančáme a půjdeme ve SVATEBNÍM OBLEČENÍ V BÍLÉ NEBO ČERNÉ BARVĚ. Rádi bychom, aby celý průvod byl přehlídkou nevěst, ženichů či svatebčanů. Můžete zavzpomínat a vytáhnout své svatební či drůžičkovské šaty. Případně bílé či černé šaty, sako/frak/vestičku/kravatu/motýlek. Připravené pro vás budeme mít transparenty, květiny, duhové motýlky a závoje.

→ MÍSTO SETKÁNÍ: Na křižovatce ulice Washingtonova a Politických vězňů (na rohu Petschkova paláce) v 11:00. Že jste správně poznáte podle skupinky lidí se žlutou vlajkou Amnesty International.

A nezapomeňte přijít ve svatebním, děkujeme <3 

Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...