Koncerty v rámci globální akce "Daruj domov" představí megahvězdy

Hudebně-solidární akce na podporu uprchlíků vypuknou po celém světě UŽ ZA MĚSÍC. Praha nebude výjimkou!

V jediný den, 20. září, se po celém světě setkají tisíce umělců, uprchlíků a aktivistů, kteří společně pošlou vládám i všem ostatním vzkaz, že tu stále jsou lidé, kteří stojí za právy lidí prchajících před válkou. A že jich je hodně. Během 24 hodin proběhne více jak 300 koncertů ve 200 městech. Tisícovka umělců včetně Eda Sheerana, Hozier, Jesse & Joy nebo Mashrou’ Leila... Amnesty International a Sofar Sounds připravili největší globální hudební akci všech dob. A bude u toho i PRAHA!!!

Na koncertě v české metropoli zahraje Katarzia nebo Thom Artway. Další umělci jsou zatím top secret. Stejně tak jako adresa obýváku, ve kterém proběhne intimní VIP koncert pro šťastlivce: fanoušci se do 10. září musí přihlásit do loterie o výherní vstupenky TADY. Tři desítky vylosovaných pak dostanou přesné pokyny, kde a jak můžou koncert vidět.

Všechny detaily a aktuality se dozvíte na FACEBOOKU.

O fenoménu bytových koncertů si můžete přečíst v minulém Respektu.

Podobné příběhy

17.4.2019

Aktuálně: Amnesty akce v DOXu s čínskými disidenty


12.8.2019

Chtěl očernit Amnesty, spustil tím však vlnu podpory

Česká pobočka lidskoprávního hnutí Amnesty zaznamenala na svém facebookovém profilu nezvyklou situaci. Na jeden z řady útočných komentářů začali lidé reagovat po svém. Místo hádky s autorem útočného komentáře, začali na bankovní účet hnutí "na truc" zasílat své finanční dary.


6.8.2019

Amnesty na Prague Pride nechá nahlédnout do životů menšin a uspořádá „teplou“ veselku uprostřed Václaváku

Společná svatba heterosexuálů, gayů a leseb i možnost nahlédnout do životů menšin. To vše nabídne Amnesty na letošním Prague Pride.


20.3.2019

Giyas Ibrahimov a Bayram Mammadov, mladí aktivisté z Ázerbájdžánu jsou konečně na svobodě!

Mladí aktivisté byli propuštěni na základě prezidentské milosti udělené 16. března 2019.


Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...