AMNESTY INTERNATIONAL ČESKÁ REPUBLIKA PŘIJME SPECIALISTU/KU NA PÉČI O DÁRCE - RETENCE

Hledáme osobu, která se umí hezky starat o ty, kteří nás podporují a tím nám umožňují bojovat proti porušování lidských práv.

Co si můžete pod touto prací představit?

Budete v oblasti Péče o dárce pravidelně komunikovat s lidmi, kteří podporují lidská práva a Amnesty International tím, že nám posílají měsíční finanční příspěvek. Výsledkem Vaší práce budou dárci, kteří vědí, že si jich vážíme a že jejich příspěvky mají smysl.

Vaším každodenním chlebem bude systematická komunikace s dárci na základě strategického plánu, práce s databázovým systémem a v neposlední řadě tvorba obsahu komunikace s dárci.

Dopadem Vaší práce bude zvýšená retence dárců, díky které bude mít Amnesty k dispozici více zdrojů na boj proti porušování lidských práv.

Protože jsme celosvětové hnutí, bude součástí práce také komunikace s kolegy a kolegyněmi, dalšími pobočkami a centrálou Amnesty.

Proto hledáme TOHO/TU:

…KDO JE PEČLIVÝ A MÁ RÁD SYSTEMATICKOU PRÁCI…

hledáme člověka, který má rád ve své práci systém, je velmi pečlivý a organizovaný, dokáže si poradit s databázovým systémem a excelovými tabulkami a zároveň se nebojí vytváření obsahu komunikace s dárci

…KDO ZNÁ ÚSKALÍ KOMUNIKACE S MALÝMI DÁRCI…

milý, komunikativní člověk s příjemným vystupováním, který se rád zapojí do naší společné práce za lidská práva a bude důležitou součástí fundraisingového týmu 

….KDO VYŘEŠÍ…

vítáme dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost rychlého a pružného jednání, dovednost zvládat různorodé vystupování našich členů a členek, někdy i pod časovým tlakem, a schopnost předvídat problémy a potřeby 

...KDO NASLOUCHÁ…

ceníme si otevřenosti, schopnosti naslouchat, znalosti angličtiny slovem i písmem, zájmu o hnutí Amnesty International 

Co od nás můžete očekávat?

  •   Smysluplnou práci v zázemí renomované mezinárodní organizace
  •   Prostor pro seberealizaci
  •   Možnost ovlivňovat vlastní pozici a hrát důležitou roli v pozitivním dopadu organizace
  •   Školení a podporu osobního rozvoje
  •   Milý a přátelský tým kolegů, neformální prostředí
  •   Hlavní pracovní poměr na plném úvazku
  •   25 dní dovolené, sick-days, Multisport kartu, jazykové kurzy za zvýhodněnou cenu, odpovídající mzdové ohodnocení

 

V pražské kanceláři se pohybuje cca 15 – 20 lidí, kteří jsou přátelští, pozitivní a vědí, proč dělají právě tuhle práci.

 

Pokud vás pozice zaujala, pošlete svůj životopis a stručný motivační dopis na adresu sarka.houskova@amnesty.cz do 4. 12. 2019. V předmětu e-mailu uveďte „Péče o dárce“.

 

Amnesty International Česká republika

Kodaňská 46, 101 00 Praha 10

www.amnesty.cz  

 

Podobné příběhy

28.11.2019

Psycholožky radí učitelům: Na problémové děti křik neplatí

Vznešené řeči o inkluzi jsou pěkné, ale víc by mi pomohla rada, co si počít s dítětem, které bezdůvodně kouše a kope spolužáky, nebo si při výuce nahlas zpívá. Podobný povzdech můžete zaslechnout skoro na každé konferenci o vzdělávání. Možná i proto se tento týden na seminář s norskými expertkami dostavilo tolik lidí. Klinické psycholožky Kaja Næss Johannessenová a Ann-Karin Nielsen Bakkenová pracují v Dětském psychiatrickém centru Østbytunet, v jehož rámci funguje i škola pro 23 žáků s náročným chováním.


19.9.2019

Amnesty podporuje hnutí Fridays for Future a zapojuje se do Týdne pro klima

Páteční velká studentská Stávka za klima má podporu i lidskoprávního hnutí Amnesty International.


21.3.2019

Amnesty vyzývá k výrobě "etických baterií"

Amnesty International dnes veřejně vyzve světové lídry v odvětví elektromobilů, aby do pěti let vyrobili první zcela „etickou baterii“ na světě.


20.3.2019

Místo známek individuální přístup. Projekt Univerzity Karlovy chce pedagogy učit formativní hodnocení

Děti by už možná do budoucna nemusely ze školy nosit vysvědčení jen se známkami. Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy startuje společně s organizací EDUkační LABoratoř projekt, který bude učitele vzdělávat v takzvaném formativním hodnocení. Pedagogové při něm nehodnotí pomocí klasického známkování, ale snaží se hodnotit pokrok každého žáka individuálně a jinou funkci má i zpětná vazba. Tématu se věnuje Radiožurnál.


Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...