Hledá se „Manažer/ka kampaní a advokační práce AI ČR“

  Článek

Inzeráty   Česká republika publikován 27.3.2020

Česká pobočka lidskoprávní organizace Amnesty International hledá srdcaře nebo srdcařku do svého týmu.

Považuješ lidská práva za jednu ze zásadních věcí každé společnosti?  Baví Tě strategicky přemýšlet a realizovat své nápady? Opíráš svá tvrzení rád/a o fakta? Umíš přijmout odpovědnost za svá rozhodnutí a obhájit je? Jsi navíc akční typ a rád/a měníš slova ve skutky?

Potom chceme právě Tebe!

Tvoje náplň práce:

·       realizace a vedení projektů vyplývajících z plánů AI ČR;

·       tvorba mezinárodních i českých kampaní v souladu se strategií celosvětového hnutí;

·       strategický lobbing a příprava odborných podkladů;

·       komunikace a rozvoj spolupráce s partnery; budování vztahů organizace;

·       zastupování organizace na externích fórech;

·       vedení dobrovolných spolupracovníků a stážistů;

·       podpora ředitele, týmu a ostatních projektů AI ČR.

Co Ti nesmí chybět:

·       alespoň dvouleté zkušenosti s prosazováním systémových změn;

·       orientace v problematice a ochotna učit se novým věcem;

·       kreativita a akceschopnost;

·       analytické a koncepční myšlení se smyslem pro detail;

·       samostatnost a spolehlivost;

·       zkušenosti se sledováním dopadu výhodou;

·       vlastní expertíza v lidskoprávním tématu výhodou.

Co nabízíme my:

·       smysluplnou a kreativní práci na plný úvazek v zázemí mezinárodní organizace;

·       profesní realizaci a rozvoj;

·       propojení s mezinárodními pobočkami AI a tvorbu mezinárodních kampaní;

·       možnost ovlivnit lidskoprávní situaci doma i ve světě;

·       inspirativní kolektiv, odpovídající platové ohodnocení a práci v příjemném prostředí.

Zaujala Tě nabídka?  Pošli nám do 13. dubna stručné CV a krátký motivační dopis, proč vybrat právě Tebe, na adresu: vyberoverizeni_manazer@amnesty.cz

Aktuální petice

  Česká republika

Lidská práva a principy právního státu musejí být v Evropě chráněny

Lidé v Maďarsku a Polsku čelí v čím dál větší míře omezování svobody projevu, cenzuře médií, omezování nezávislosti soudů, útokům na příslušníky menšin a dalšímu porušování lidských práv nebo oslabování demokratických hodnot.

Aktuální počet podpisů: 3241 Náš cíl: 3500

Podepíšu

Všechny petice

Díky za upozornění...