Virtuální stánek

Pořiďte si unikátní lidskoprávní merch z tepla a pohodlí svého domova.

Každého produktu máme omezené množství. Objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém jsme je obdrželi. Omlouváme se za případné komplikace. Pro objednání kontaktujte Helenu na helena.dolejsova@amnesty.cz nebo vyplňte formulář.

Zásilky odesíláme nejpozději následující pracovní den po přijetí platby prostřednictvím DPD nebo GLS. Cena za dopravu je 145 Kč a bude Vám připočítána k hodnotě objednaného zboží. Platební údaje Vám zašleme na základě objednávky.

Tašky

Taška klasik - 38x42cm
Taška velká 36x40x10cm
Mikiny

Každá mikina obsahuje tento citát.

Batoh, lahev a ponožky

Ponožky jsou ve dvou variantách - dámské, nebo pánské - uveďte prosím do poznámky při objednání. Velikost univerzální, dámské cca 36 - 40, pánské cca 40 - 45.

Aktuální petice

  Vietnam

Ve Vietnamu zadrželi přední obránkyni lidských práv. Hrozí jí až dvacet let vězení

Pham Thi Doan Trang (nar. 1978) je známá vietnamská obránkyně lidských práv, novinářka a spisovatelka. V říjnu byla zadržena a kvůli svým aktivitám obviněna z protistátní činnosti. Hrozí jí až dvacet let vězení.

 

Aktuální počet podpisů: 948 Náš cíl: 2000

Podepíšu

Všechny peticeZůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a petice e-mailem.Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zásad o ochraně a zpracování osobních údajů AI ČR

Art For Amnesty - obrazy k prodeji

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více...
Díky za upozornění...