CHCI BÝT SOUČÁSTÍ AMNESTY! PŘIDÁM SE K AKTIVISTICKÉ SKUPINĚ V MÉM MĚSTĚ

O co se jedná?

Amnesty International má aktivistické skupiny po celé České republice. Naši aktivisté a aktivistky pořádají pravidelné akce na podporu lidských práv - petiční stánky, promítání filmů, koncerty, diskuse aj. Časová náročnost je zcela na tobě a na domluvě s konkrétní skupinou. 

Proč?

Naši dobrovolníci a dobrovolnice jsou jednou z nejdůležitějších součástí Amnesty International, protože šíří lidská práva do regionů a rozšiřují síť našich podporovatelů. V aktivistických skupinách AI najdeš jeden smysluplnou náplň volného času, ale i nové přátelé a zábavu.

Jak na to?

  • Na webu si vyber skupinu z tvého regionu
  • Popřemýšlej o tom, co by tě bavilo ve skupině dělat (propagace, grafika, finance, organizace akcí, lektorování, cokoliv...)
  • Kontaktuj místního koordinátora/ku a rovnou napiš i něco o sobě a tvých očekáváních
  • Můžeš taky vyrazit na nějakou akci skupiny a zeptat se osobně (informace o akcích najdeš na FB skupin)
  • Vyčkej na pozvání na schůzku skupiny nebo trénink nových dobrovolníků a staň se součástí týmu
  • Žiješ ve městě, kde není aktivistická skupina AI? Chceš založit vlastní skupinu u vás ve škole nebo volnočasovém klubu? Kontaktuj Karolínu Serbouskovou na karolina.serbouskova@amnesty.cz! 

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK

Chceš pravidelně dostávat čerstvé informace o akcích Amnesty? Přihlaš se k odběru novinek a my ti ty nejdůležitější budeme přibližně jednou za měsíc posílat e-mailem.

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Město
Jsem:


V případě, že je ti víc než 15 let, můžeš se taky stát členem nebo členkou Amnesty. Víc informací najdeš zde.


Art For Amnesty - obrazy k prodeji

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více...
Díky za upozornění...