CHCI BÝT SOUČÁSTÍ AMNESTY! PŘIDÁM SE K AKTIVISTICKÉ SKUPINĚ V MÉM MĚSTĚ

O co se jedná?

Amnesty International má aktivistické skupiny po celé České republice. Naši aktivisté a aktivistky pořádají pravidelné akce na podporu lidských práv - petiční stánky, promítání filmů, koncerty, diskuse aj. Časová náročnost je zcela na tobě a na domluvě s konkrétní skupinou. 

Proč?

Naši dobrovolníci a dobrovolnice jsou jednou z nejdůležitějších součástí Amnesty International, protože šíří lidská práva do regionů a rozšiřují síť našich podporovatelů. V aktivistických skupinách AI najdeš jeden smysluplnou náplň volného času, ale i nové přátelé a zábavu.

Jak na to?

  • Na webu si vyber skupinu z tvého regionu
  • Popřemýšlej o tom, co by tě bavilo ve skupině dělat (propagace, grafika, finance, organizace akcí, lektorování, cokoliv...)
  • Kontaktuj místního koordinátora/ku a rovnou napiš i něco o sobě a tvých očekáváních
  • Můžeš taky vyrazit na nějakou akci skupiny a zeptat se osobně (informace o akcích najdeš na FB skupin)
  • Vyčkej na pozvání na schůzku skupiny nebo trénink nových dobrovolníků a staň se součástí týmu
  • Žiješ ve městě, kde není aktivistická skupina AI? Chceš založit vlastní skupinu u vás ve škole nebo volnočasovém klubu? Kontaktuj Karolínu Serbouskovou na karolina.serbouskova@amnesty.cz! 

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK

Chceš pravidelně dostávat čerstvé informace o akcích Amnesty? Přihlaš se k odběru novinek a my ti ty nejdůležitější budeme přibližně jednou za měsíc posílat e-mailem.

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Město
Jsem:


V případě, že je ti víc než 15 let, můžeš se taky stát členem nebo členkou Amnesty. Víc informací najdeš zde.


Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více...
Díky za upozornění...