Prohledávat obsah

nalezeno 3 výsledků:

  Případ publikován 6.1.2014

Uprchlíci a migranti v Bulharsku čelí žalostným podmínkám. Pomozte je změnit!

Bulharští představitelé se zcela nedostatečným způsobem staví ke stále rostoucímu množství migrantů a žadatelů o azyl. Uprchlíci jsou nuceni žít ve skličujících podmínkách, které nesplňují ani základní potřeby pro život. Mnozí z nich jsou na útěku před válečným konfliktem v Sýrii. Uprchlíci v Bulharsku nemají přístup k základním potřebám jako je jídlo, zdravotní péče a hygiena. Dále se potýkají s rizikem nelidského a ponižujícího zacházení při správních řízeních o udělení azylu.

  Případ publikován 6.1.2014

Refugees and Migrants in Bulgaria Face Lamentable Conditions

Bulgarian refugee camps, housing thousands of refugees and migrants, many of whom are fleeing conflicts in Syria, are sorely inadequate. Many refugees do not have access to basic needs, such as food, health care, or hygiene. Some do not have beds to sleep in, or roofs over their heads, as winter sets in. Amnesty International is calling upon the Bulgarian government to remedy the situation.

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více...
Díky za upozornění...