Chci být dobrovolníkem/dobrovolnicí ve vzdělávání...

Lektorování workshopů a živých knihoven Amnesty International

Chcete získat praxi ve vzdělávání? Staňte se lektorem/lektorkou lidskoprávních vzdělávacích projektů Amnesty International. Dobrovolníkům poskytujeme pravidelná školení, metodickou podporu v průběhu celého školního roku a spoustu profesních zkušeností a dovedností. 

Živé knížky

Patříte k nějaké menšině a nebojíte se sdílet svůj příběh? Staňte se živou knížkou a choďte s námi na Živé knihovny. Amnesty International spolupracuje s desítkami dobrovolníků z různých menšin, jako jsou Romové, cizinci žijící v ČR, uprchlíci, hendikepovaní, lidé bez domova, LGBT+, náboženské menšiny aj. Více informací o Živých knihovnách najdete zde a informace pro zájemce stát se živou knížkou najdete tady.

Stáže ve vzdělávání

Máte zájem o intenzivnější spolupráci? Přijeďte na stáž. Stážisté a stážistky ve vzdělávání se podílejí na organizaci a vedení workshopů a Živých knihoven, tvorbě metodických materiálů a běžném fungování oddělení vzdělávání. Pro zahraniční studenty, kteří ovládají český nebo slovenský jazyk, nabízíme stáže také v rámci projektu Erasmus+. 

Redakce webu www.lidskaprava.cz

Baví vás psát a zajímáte se o lidská práva? Rozšiřte řady redakce webu www.lidskaprava.cz. Redakční práce zahrnuje psaní článků, tvorbu rozhovorů se zajímavými lidmi, infografiku apod. 

Další spolupráce a kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o spolupráci kontaktujte regionální koordinátorky:

Martina Neradová, koordinátorka pro Čechy: martina.neradova@amnesty.cz

Nela Armutidisová, koordinátorka pro Moravu a Slezsko: nela.armutidisova@amnesty.cz

Novinky

2.6.2020

Vždycky jsem měl štěstí na lidi, říká v podcastu nevidomý Rom Vláďa

Hostem šestého dílu AMNESTYcastu byl nevidomý Rom a dobrovolník Amnesty Vladimír Bodiš.

28.2.2020

AMNESTYcast: Narážky na můj původ mají i lékaři, říká Češka s afghánskými kořeny

Hostem třetího dílu podcastu Amnesty byla studentka a novinářka s afghánskými kořeny Fatima Rahimi.

Další zprávy

Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...