LEKTOROVÁNÍ WORKSHOPŮ A ŽIVÝCH KNIHOVEN

Chcete získat praxi ve vzdělávání? Staňte se lektorem/lektorkou lidskoprávních vzdělávacích projektů Amnesty International. Dobrovolníkům poskytujeme pravidelná školení, metodickou podporu v průběhu celého školního roku a spoustu profesních zkušeností a dovedností. 

    

                                  

           

Další možnosti

ŽIVÉ KNÍŽKY

Patříte k nějaké menšině a nebojíte se sdílet svůj příběh? Staňte se živou knížkou a choďte s námi na Živé knihovny. Amnesty International spolupracuje s desítkami dobrovolníků z různých menšin, jako jsou Romové, cizinci žijící v ČR, uprchlíci, hendikepovaní, lidé bez domova, LGBTI+, náboženské menšiny aj. Více informací o Živých knihovnách najdete zde a informace pro zájemce stát se živou knížkou najdete tady.

STÁŽE VE VZDĚLÁVÁNÍ

Máte zájem o intenzivnější spolupráci? Přijeďte na stáž. Stážisté a stážistky ve vzdělávání se podílejí na organizaci a vedení workshopů a Živých knihoven, tvorbě metodických materiálů a běžném fungování oddělení vzdělávání. Pro zahraniční studenty, kteří ovládají český nebo slovenský jazyk, nabízíme stáže také v rámci projektu Erasmus+. 

REDAKCE WEBU WWW.LIDSKAPRAVA.CZ

Baví vás psát a zajímáte se o lidská práva? Rozšiřte řady redakce webu www.lidskaprava.cz. Redakční práce zahrnuje psaní článků, tvorbu rozhovorů se zajímavými lidmi, infografiku apod. 

DALŠÍ SPOLUPRÁCE A KONTAKTY

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o spolupráci kontaktujte regionální koordinátorky:

Kateřina Šimková, koordinátorka pro Čechy: katerina.simkova@amnesty.cz

Nela Armutidisová, koordinátorka pro Moravu a Slezsko: nela.armutidisova@amnesty.cz