Podpořte Maraton psaní dopisů

Maraton psaní dopisů je unikátní akcí. Lidé na celém světe se každý rok v prosinci spojí a posílají miliony ručně psaných dopisů s výzvami k osvobození konkrétních lidí, kteří se stali obětmi bezpráví. V jeden čas a v počtu, který vlády a úřady příslušných zemí nemohou ignorovat. Výsledkem je, že u více než třetiny zvládneme prosadit změnu. Aby všechno šlapalo jak hodinky, potřebujeme i vás, abychom dopisy mohli odesílat.

V roce 2022 se nám podařilo shromáždit 22 826 dopisů. To už je pořádné hromadné podání na pobočce pošty a taky pořádná výsledná částka, protože dopisy odesíláme do celého světa. Pomozte nám dopisy dostat, tam kam je potřeba a přispějte symbolicky na koupi známek. Je jen na vás, jaké množství dopisů nám pomůžete odeslat. A pokud máte raději hmatatelné věci, i pro vás máme řešení: sběratelskou známku! A pokud chcete zabít dvě mouchy jednou ranou a přispět na odeslání dopisů a ještě mít hezký dárek, pořiďte svíčku.


Aktuální články

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více...
Díky za upozornění...