Dobrovolník/ice na pomoc s vánočním večírkem Amnesty

  Článek

Inzeráty publikován 8.11.2019

V Amnesty International se letos chystá opravdu velký vánoční večírek a my bychom k tomu potřebovali pár pomocných rukou, nějakou tu hlavu navíc a nohy se taky budou hodit. Bude to VELKÉ a bude to ZÁBAVA, ale čas nás tlačí a hromady práce limitují. Pomůžeš nám?

Večírek bude 17. prosince a do té doby musíme naplánovat jeho kompletní produkci. Budeme muset sestavit program, najít spoustu dobrovolníků a dobrovolnic, zařídit a pořídit materiál a určitě toho budeme dost i vyrábět.

 

Od tebe budeme potřebovat, abys měl/a čas nám věnovat několik hodin tvého času týdně, aspoň 1x týdně se s námi sejít a pomáhal/a plánovat, vymýšlet a realizovat.

 

Nezáleží, jestli jsi holka nebo kluk ani kolik ti je a co všechno umíš, stačí chuť se podílet na podobné akci, časová flexibilita a smysl pro (občas bizarní) humor.

 

Nabízíme za to prima kolektiv, možnost dalšího uplatnění v rámci organizace a samozřejmě potvrzení tvé nově získané praxe.

V případě zájmu pište office manažerce Helence na helena.dolejsova@amnesty.cz. Do předmětu heslo "Večírek."

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a petice e-mailem.Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zásad o ochraně a zpracování osobních údajů AI ČR