Čchen Čen-pching je ve Finsku se svou dcerou

Úspěch

Čchen Čen-pching z hnutí Falun Gong žije se svou dcerou konečně svobodný život ve Finsku.
Po příjezdu Čchen Čen-pching do Finska v říjnu 2015 uzavíráme její případ. Mnohokrát děkujeme každému, kdo se podílel na aktivitách na její podporu. 
Nejnovější situace
Čchen Čen-pching je ve Finsku se svými dcerami, kde pokračuje v léčbě. Její zdravotní stav se zlepšuje a rodina je šťastná, že je znovu pohromadě.
Zpětná vazba
Čchen Čen-pching nevěděla o kampani Amnesty International, když byla ve vězení, ale později se vše dozvěděla, a za pomoc byla velmi vděčná. Nedávno poslala vánoční dárek do kanceláře Amnesty ve Finsku s následující zprávou:
Chtěla bych poděkovat za vaši podporu pro Falun Gong, jejíž vyznavači v Číně trpí již 7 let. S vaší pomocí jsem dorazila do svobodné země, do Finska, kde žiji spolu se svou dcerou od 9. října 2015.
Vážím si veškerého úsilí, které jste vynaložili, a udělám co bude v mých silách, aby lidé znali pravdu o útlaku Falun Gong v Číně. Znovu vám mockrát děkuji za váš soucit i pomoc.
S její rodinou jsme byli během kampaně v úzkém kontaktu, spolupráce probíhala především s Amnesty International Finsko. Podpora byla přijímána s nadšením a ze vzkazů projevujících solidaritu rodina zvláště ocenila ty od skupiny na Taiwanu.

Původní zdroj: Čchen Čen-pching z hnutí Falun Gong žije se svou dcerou konečně svobodný život ve Finsku.

Podobné příběhy

17.7.2019

Čína: Živý řetěz na Pražském hradě upozorní na zločiny proti lidskosti

V pátek 19. července od 11. hodin se na Pražském hradě uskuteční happening upozorňující na zločiny proti lidskosti v Číně. Amnesty na tato porušování práv dlouhodobě upozorňuje a akci také symbolicky podpoří.


12.6.2019

“Nikdy jsem nemyslel, že se zúčastním svého pohřbu”

Zamyšlení o zadržení novináře Ivana Golunova.


4.6.2019

Čína stupňuje tlak na aktivisty před 30. výročím masakru na náměstí Nebeského klidu

Čínské úřady musejí přestat pronásledovat lidi, kteří si chtějí připomenout oběti násilného zásahu na náměstí Nebeského klidu z roku 1989. Letos je to 30 let.


Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...