Chen Zhenping na svobodě!

Úspěch

Máme velkou radost, že se s vámi můžeme podělit o dobré zprávy. Vězenkyně svědomí, paní Čchen Čen-ping (Chen Zhenping) je na svobodě. Obdrželi jsme dopis od její dcery, paní Zhaoyu Jin z Finska, že se její matce podařilo uprchnout. Zároveň nám v dopise děkovala za podporu, kterou její matka od vás všech dostala.

Podpisy vás všech mají smysl, paní Čchen je již čtvrtou adoptovanou vězeňkyní Brněnské skupiny AI, která je na svobodě a se kterou jsme v kontaktu. I od ní jsme obdrželi zpětnou vazbu o změně přístupu v procesu vedoucího k propuštění,

O dalších detailech vás budeme již brzy informovat!

 

Níže si můžete přečíst dopis od Zhaoyu Jin, který je adresovaný vám všem, kteří jste se podíleli na propuštění paní Čchen:

Hi,

Thank you all for your effort. My mother escaped from China with the help of a friend and arrived Bangkok in August. She arrived Helsinki on Oct 9. We are together in my home now. Thank you everyone!!!

She is in good mood, but the health situation is still in the process of recovering. The anus prolapse and always bleeding lot after went to toilet. But we believe she will be ok.

Thank you all again for your support and help!!!

We are truly appreciated. We are lucky because we have your support. But there are still hundreds thousands of Falun Gong practitioners are detained in prison or labor camps in China. They are suffering torture and even in the risk of organ harvesting. Hope you all could continue concerning the detained Falun Gong practitioners and help them out of the dangerous as soon as possible.

Thanks a lot!!!

My mother wanna to say to Amnesty your group THANK ALL OF YOU!!! You guys have done good job! then today she can alive meet us.

Now me and my sister will take good care of her,do not worry any more :)

Once again, we thank you very much!!

Later when her health geting better and better, She want to visit you face to face say THANK YOU!

Best wishes

Zhaoyu Jin

Podobné příběhy

4.6.2019

Za připomínku masakru na Tchien-an-men na 3,5 roku do vězení

Soud s aktivisty pokračoval až do dubna 2019.


9.5.2019

Barmští novináři konečně na svobodě

Ve vězení strávili přes 500 dní. Teď jsou oba novináři agentury Reuters opět na svobodě.


1.10.2019

Aktuálně.cz: Výročí Číny - Velký přehled o (ne)svobodě


2.5.2019

Venezuelský opoziční lídr Leopoldo López je na svobodě!

Leopoldo López přežil několik pokusů o atentát, byl obviněn z 26 trestných činů. V roce 2015 byl odsouzen k 13letému trestu. V roce 2017 byl sice propuštěn z vězení, ale trest si dál odpykával v domácím vězení. Teď je Leopoldo López konečně na svobodě.


Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...