Novinky k uvěznění Phyoe Phyoe Aung

25. ledna 2016
22. ledna proběhla prezidentská amnestie. Bohužel se nevztahovala na Phyoe Phyoe Aung, a ta nadále zůstává ve vězení. Zde můžete vidět tiskovou zprávu o amnestii a uvěznění mírového aktivisty Patricka Kum Jaa Lee.
Tato amnestie by měla povzbudit naše úsilí o propuštění Phyoe Phyoe Aung a dalších vězňů svědomí. Jak se zdá, máme jedinečnou příležitost vzhledem k politickému přechodu v Barmě.
17. prosince 2015
Rodičům Phyoe Phyoe Aung bylo umožněno mluvit s ní během soudního slyšení a zprostředkovali tuto zprávu:
"Dopisy, které mi chodí, mi dávají skutečnou inspiraci pro to, co děláme. Začala jsem si všímat, že svět se dívá a fandí nám - nejsme sami. 
Děkuji všem za podporu pro mě i naše hnutí. I když nemůžeme vidět výsledky ve vládě, můžeme ovlivnit jejich způsob myšlení. 
Odeslali jste mi inspirativní a podpůrné dopisy, dopisy o milovaných zvířatech a mazlíčcích, dopisy o svých krásných zemích a některé krásné básně.
Vaše dopisy, to nejsou jen písmena a slova, ale jsou to velké dary a posila nejen pro studenty, ale i pro budoucnost Barmy."
Prosíme kopírujte tato slova a podpořte aktivity zaměřené na její případ.
15. prosince 2015
Velké množství dopisů a pohledů dorazilo k Phyoe Phyoe Aung. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Pracovníci v Barmě zajistí, aby se dostaly k její rodině.

Původní zdroj:

Podobné příběhy

5.9.2018

Barma/Myanmar: Rozsudek nad novináři z Reuters vysílá silné varování ohledně svobody tisku

Barma odsoudila novináře k nesmyslným trestům.


29.8.2018

OSN tlačí na Barmu/Myanmar ohledně zlepšení podmínek pro Rohingy

OSN vyžaduje dodržování memoranda o bezpečí Rohingů.


24.1.2018

Bangladéš / Barma: Odložení dohody o návratech poskytuje dočasnou úlevu rohingským uprchlíkům

Oznámení vlády Bangladéše, že musí odložit návrat roghingských uprchlíků do Barmy/Myanmaru, je vítanou úlevou pro stovky tisíc lidí, kteří v současné době žijí v Bangladéši.


1.6.2018

ROHINGIJŠTÍ UPRCHLÍCI A SELHÁNÍ OCHRANY V JIHOVÝCHODNÍ ASII


Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...