Dobrovolník/ice na pomoc s vánočním večírkem Amnesty

V Amnesty International se letos chystá opravdu velký vánoční večírek a my bychom k tomu potřebovali pár pomocných rukou, nějakou tu hlavu navíc a nohy se taky budou hodit. Bude to VELKÉ a bude to ZÁBAVA, ale čas nás tlačí a hromady práce limitují. Pomůžeš nám?

Večírek bude 17. prosince a do té doby musíme naplánovat jeho kompletní produkci. Budeme muset sestavit program, najít spoustu dobrovolníků a dobrovolnic, zařídit a pořídit materiál a určitě toho budeme dost i vyrábět.

 

Od tebe budeme potřebovat, abys měl/a čas nám věnovat několik hodin tvého času týdně, aspoň 1x týdně se s námi sejít a pomáhal/a plánovat, vymýšlet a realizovat.

 

Nezáleží, jestli jsi holka nebo kluk ani kolik ti je a co všechno umíš, stačí chuť se podílet na podobné akci, časová flexibilita a smysl pro (občas bizarní) humor.

 

Nabízíme za to prima kolektiv, možnost dalšího uplatnění v rámci organizace a samozřejmě potvrzení tvé nově získané praxe.

V případě zájmu pište office manažerce Helence na helena.dolejsova@amnesty.cz. Do předmětu heslo "Večírek."

Podobné příběhy

22.12.2019

Echo24: Čínští vězni volají ve vánočních přáních o pomoc


9.12.2019

Dobrovolnická výpomoc na kampani Maraton psaní dopisů

Amnesty International ČR hledá dobrovolníky a dobrovolnice, kteří by se podíleli na tvorbě závěrečné zprávy z kampaně Maraton psaní dopisů 2019.


12.8.2019

Chtěl očernit Amnesty, spustil tím však vlnu podpory

Česká pobočka lidskoprávního hnutí Amnesty zaznamenala na svém facebookovém profilu nezvyklou situaci. Na jeden z řady útočných komentářů začali lidé reagovat po svém. Místo hádky s autorem útočného komentáře, začali na bankovní účet hnutí "na truc" zasílat své finanční dary.


31.7.2019

Pár vět před odletem na Global Assembly 2019

Komentář předsedy správní rady české Amnesty ke globálnímu setkání zástupců hnutí v JAR


Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...