Dobrovolník/ice na pomoc s vánočním večírkem Amnesty

V Amnesty International se letos chystá opravdu velký vánoční večírek a my bychom k tomu potřebovali pár pomocných rukou, nějakou tu hlavu navíc a nohy se taky budou hodit. Bude to VELKÉ a bude to ZÁBAVA, ale čas nás tlačí a hromady práce limitují. Pomůžeš nám?

Večírek bude 17. prosince a do té doby musíme naplánovat jeho kompletní produkci. Budeme muset sestavit program, najít spoustu dobrovolníků a dobrovolnic, zařídit a pořídit materiál a určitě toho budeme dost i vyrábět.

 

Od tebe budeme potřebovat, abys měl/a čas nám věnovat několik hodin tvého času týdně, aspoň 1x týdně se s námi sejít a pomáhal/a plánovat, vymýšlet a realizovat.

 

Nezáleží, jestli jsi holka nebo kluk ani kolik ti je a co všechno umíš, stačí chuť se podílet na podobné akci, časová flexibilita a smysl pro (občas bizarní) humor.

 

Nabízíme za to prima kolektiv, možnost dalšího uplatnění v rámci organizace a samozřejmě potvrzení tvé nově získané praxe.

V případě zájmu pište office manažerce Helence na helena.dolejsova@amnesty.cz. Do předmětu heslo "Večírek."

Podobné příběhy

2.7.2020

PROŠEL ZÁKON OMEZUJÍCÍ SVOBODU, TISÍCE PROTESTUJÍCÍCH CHTĚJÍ NEZÁVISLOST

Schválením kontroverzního zákona o národní bezpečnosti dochází v Hongkongu k dalšímu omezování svobody a potlačování základních práv lidí.


25.5.2020

Aktuálně.cz: pomoc dětem v řeských táborech podpořil i zpěvák Klus


2.6.2020

Vždycky jsem měl štěstí na lidi, říká v podcastu nevidomý Rom Vláďa

Hostem šestého dílu AMNESTYcastu byl nevidomý Rom a dobrovolník Amnesty Vladimír Bodiš.


22.12.2019

Echo24: Čínští vězni volají ve vánočních přáních o pomoc


Tyto webové stránka používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více... Díky za upozornění...