VALNÁ HROMADA 14. 11. 2020, PRAHA

PŘESUN VALNÉ HROMADY ONLINE
NOVÉ DATUM 14. 11. 2020

Vážení příznivci a příznivkyně Amnesty International, na těchto stránkách naleznete informace a podklady, které souvisí s valnou hromadou.

Valná hromada je každoroční setkání se všemi, kteří se zajímají o naši činnost a přispívají nám buď finančně, nebo svým časem a nadšením.

Valná hromada je rovněž fórem otevřeným každému, kdo se chce dozvědět více o jednotlivých lidskoprávních tématech, o způsobu naší práce a možnostech, jak se zapojit.

Valná hromada proběhne v sobotu 14. 11. 2020 na platformě Zoom. Respektujeme nařízení vlády a z toho důvodu se setkáme raději online. O dalším průběhu vás budeme brzy informovat.

V případě technických obtíží při připojování na Valnou hromadu online, kontaktujte technickou podporu na telefonním čísle +420 735 729 259.

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY

Přihláška ke kandidatuře do Správní rady

Přihláška ke kandidatuře do Dozorčí rady

Přihláška ke kandidatuře do Nominační komise

Příloha č. 3 - Sebehodnotící dotazník

Podpisový arch k podpoře kandidatury

PROGRAM 2020

Návrh změn Jednacího řádu pro VH2020

Jednací řád 2019-2020

Manuál pro Zoom - jak se připojit online na VH

INFORMACE PRO ČLENY A ČLENKY

Valná hromada je na základě stanov nejvyšší autorita našeho sdružení, proto rozhoduje o klíčových otázkách, jako jsou dlouhodobá strategie, nebo volí členy a členky správní rady. Hlasovací práva mají všichni členové a členky.

KONTAKT

E-mail: valnahromada@amnesty.cz

Telefon: 725 791 395

Kontaktní osobou za kancelář Amnesty International je Anna Obermajerová.

Art For Amnesty - obrazy k prodeji

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a petice e-mailem.Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zásad o ochraně a zpracování osobních údajů AI ČR

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více...
Díky za upozornění...