NAHRAJTE FOTKU S VAŠÍM VZKAZEM

  1. Vyjádřete textem nebo kreativně váš vzkaz ministrovi vnitra a vyfoťte se s tímto vzkazem.
  2. Počkejte na potvrzující e-mail o zařazení vaší fotografie do koláže. Bude k němu přiložená i vaše fotografie doplněná o grafiku akce, kterou můžete dále sdílet.

Zpět

Prosíme, ve vzkazech dodržujte principy slušné, nenásilné a pokud možno pozitivní komunikace. Nahrávejte prosím vždy pouze vlastní fotografie, které reprezentují vás a váš názor. Vyhněte se nahrávání fotek zobrazující děti ve věku, kdy není jisté, že mohou dát skutečně informovaný souhlas a plně chápou význam akce. Je zakázáno ve vzkazech používat vulgární, hanlivé nebo jinak urážlivé výrazy a symboly.

Tato stránka je určena pro ty, kteří chtějí apelovat na vládu, aby přijala alespoň část těch nejzranitelnějších z řeckých uprchlických táborů a nezavírala oči před utrpením lidí na útěku, obzvláště dětí bez doprovodu. Pokud tento názor nesdílíte, případně byste se chtěli vyjádřit k jinému tématu, žádáme vás, abyste využili jinou platformu. Děkujeme.

Amnesty International Česká republika, z. s. si vyhrazuje právo nepřijmout a případně smazat fotovzkazy, které nejsou v souladu s výše uvedenými pravidly nebo účelem akce.